SIUNTIMAS VISAME PASAULYJE
Lietuvos paštas, Linkera, DPD
NATŪRALUS PRODUKTAS
Natūralus baltijos gintaras
opay-icon.png
ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ
Saugus ir greitas atsiskaitymas

Gintariniai antkakliai šunims ir katėms!

Tai puiki, natūrali priemonė Jūsų augintiniui nuo BLUSŲ ir ERKIŲ!

Jeigu nenorite naudoti cheminių priemonių savo augintiniams, gintarinės apykaklės – puiki alternatyva. 

Ši idėja atkeliavo iš Vokietijos, kur mokslininkai įrodė naudingą gintaro poveikį gyvūnams. Gintariniai antkakliai populiarūs visoje Europoje, nes šiuo metu daug dėmesio skiriama sveikatai ir ekologijai.

 

Gintaro akmuo yra natūralus sakų darinys. Jis, nuolat trindamasis į Jūsų augintinio kailiuką, skleidžia specifinį dervos ir sakų kvapą, kuris atbaido erkes. O įelektrintas plaukas, neleidžia prisikabinti blusoms. Tai ne tik apsauga nuo kenkėjų, bet ir puošmena, nes galime pasiūlyti įvairių spalvų, dizaino ir dydžių.

 

SVARBU: antiparazitarines savybes turi tik nešlifuotas gintaras. Gaminiai pagaminti iš šlifuoto ir apdirbto gintaro yra tiesiog puošmena. 

 

Naudojimo instrukcija: Antkaklį reikia užsegti taip, kad atstumas iki kaklo būtų 2 cm, bet nekristų gyvūnui nuleidus galvą. Segėti būtina nuolat, nes tik tada antkaklis veikia. Veiksmingumas pasireiškia po 2-3 savaičių, priklausomai nuo gyvūno dydžio. 

 

Priežiūra: Kas 7-10 dienų praplauti drungnu vandeniu, nusausinti skudurėliu ir vėl užsegti. Kas mėnesį įkrauti saulės spinduliuose paliekant antkaklį gryname ore, kad poveikis būtų efektyvesnis. 

 

Galiojimo laikas: antkaklis veiksmingas tol, kol nenubyra gintaras nuo virvelės. 

 

Gaminame ir pagal užsakymus.

Tikrai verta pabandyti ir Jūsų šuo ar katė bus dėkingi!

 

Užsiimame ir didmenine prekyba.